Taccs - BalÁnuszok 4-3
Taccs - Szkafander 3-2
Taccs - Reaktivált Gének FC 3-5

Utolsó kommentek

• t6ccs: gátat kell szabni a hasonló bemondásoknak. a csk-nak javaslom, hogy statuáljon példát azzal, hogy ... (2009.12.17. 14:19) 2009 Őszi szezon statisztikája
  • Faresz: Nem si tudom, bemondásra beírni??? A krónikák nem rögzítették, így picit necces az eset megítélése... (2009.12.17. 12:25) 2009 Őszi szezon statisztikája
  • tGábor: Jóhiszeműen kijavítottam. Nem rossz statisztika egy kapustól, három meccsen két gólpassz.:) (2009.12.17. 11:53) 2009 Őszi szezon statisztikája
  • vcarter82: Kedves Admin! Kérem egy apró és jelentéktelen hiba kijavítását, miszerint Borisz 2 gólpasszt adott... (2009.12.16. 17:05) 2009 Őszi szezon statisztikája
  • t6ccs: Köszönjük! Nem rossz ez az eredmény, elvégre a több, mint a csoport egyharmada kiesett... De lehe... (2009.12.14. 13:47) 2009 Őszi szezon statisztikája

2009.10.22. 11:48 :: Faresz

Kettőezer-kilenc október huszadika, huszonegyóra tizenöt perc, BEAC sporttelep. 2 nagy múltú csapat összecsapása. Egyikünknek sem sikerült túl jól a szezonkezdet. A GEK csapata 0 ponttal az utolsó helyet foglalta el a mérkőzés előtt, míg mi talán a 8. helyen 3 ponttal vártuk a kezdő sípszót. A találkozót nagy iramúnak mondhatnám. Mindkét együttes támadó szellemben lépett fel, így rengeteg helyzet alakult ki mind a két kapu előtt. Jól szervezetten, a labdákat nem elszórva játszottunk. Többször igen nagy helyzeteket elpuskázva, míg végül egy szerencsésnek mondható góllal megszereztük a vezetést. Tomit lőtte hasba a felszabadítani igyekvő ellenfél, és a játékszer a testrészről a kapuba jutott. A gól túlságosan megnyugtatta a csapatot, így mindjárt a középkezdés után egy távoli lövésük talált utat a jobb alsó sarokba, talán védhető lett volna, de a 'ha'-val kezdődő mondatoknak a sportban nincsen értelme. 1-1. Az első félidőben több nagy védést mutatott még be mindkét kapus, úgy érzem jól játszottunk, még ha az eredményen ez nem is látszott. Az ellenfél támadó játékosai is ügyesen bántak a labdával, becsülettel küzdöttek. Fordulás után az iram nem csökkent, egy szöglet után levédekezhető helyzetből kaptunk gólt. 3 emberünk is csak nézte, ahogy az fejmagasságban szálló labdára érkezett a csatár, és néhány méterről nem is hibázta el. Mondhatnám, hogy nem törtünk össze, de kb rá egy perce, jött a 3. góljuk is; meghúzta a szélen a csatár, majd ügyesen a hosszúba lőtte. Ezután rendkívüli küzdelem következett. Mindent egylapra feltéve támadtunk, a védekezésünk ettől igen szellőssé vált, de kockáztatnunk kellet. Rengeteg helyzetet dolgoztunk ki, folyamatosan nyomás alatt tartottuk a kapujukat, míg ők kontrákkal, és ezekből kialakuló zicerrekkel veszélyeztettek. Sokszor igencsak kellett kapaszkodnom a labdába. A megalkuvást nem tűrő játékunknak meglett a gyümölcse, egy tőlünk ritkán látható szépen kijátszott gólt lőttünk. Tomi játszott a szélre Gábornak, aki ügyesen háromszögezve visszatette a játékszert, amit már csak be kellett lőni. 2-3. Ezután még jobban rákapcsoltunk, de már nagyon kevés idő volt hátra. Ám a szerencse mellénk állt és az utolsó percekben sikerült az egyenlítés. Tomi játszott Papírkutyához, aki magabiztosan használta ki a lehetőséget. 3-3.

Hajtós, jó mérkőzés volt sok helyzettel mindkét oldalon. Az döntetlen igazságosnak mondható, igaz bármelyik csapat megnyerhette volna kis szerencsével a meccset.

Gól: Tomi(2), Papírkutya

Gólpassz: Gábor, Tomi

Játszottak: Ákos, Bander, Barna, Faresz, Gábor, Papírkutya, Tomi, Zsolti

Megtekintette: Péter